Poslovnice Ridecar-a dostupne su po cijeloj Republici Hrvatskoj, te u stalnom procesu širenja poslovanja. Trenutno dostupne poslovnice prikazane su u nastavku navedenom kartom s priloženim adresama poslovnica. Odaberite vama najbližu lokaciju i kontaktirajte nas.

Zračna Luka Zagreb

Rudolfa Fizira 1, 10150 Zagreb

Tel: +385 (0)1 6295 319

Mob: +385(0) 99 4942 736

zagreb@ridecar.hr

Pon - Ned / 08:00 - 22:00

Zagreb grad

Vrbanjska 4, Zagreb

Tel: +385 (0)1 6295 319

Mob:

zagreb@ridecar.hr

Pon - Pet / 08:00 - 19:00
Sub / 08:00 - 15:00 (do 20:00 na zahtjev)
Ned  / (dostupno na zahtjev)

Zračna Luka Zadar

Zemunik donji, Zadar

Tel: +385 (023) 327-519

Mob: +385 (0) 99 4942 738

zadar@ridecar.hr

Pon - Ned / 08:00 - 22:00

Zračna Luka Split

Cesta dr. Franje Tuđmana 1270, Split

Tel:

Mob: +385 (0) 99 3939 002

split@ridecar.hr

Pon-Ned / 08:00-22:00

Zračna Luka Dubrovnik

Zračna luka Dubrovnik, Čilipi

Tel: +385 (020) 752 523

Mob: +385 (0) 99 4989 541

dubrovnik@ridecar.hr

Pon-Ned / 08:00-22:00

Rezervacijski centar

Vrbanjska 4, Zagreb

Tel: +385 (0)1 6295 320

Mob:

reservations@ridecar.hr info@ridecar.hr customerservice@ridecar.hr

Pon-Pet / 08:00-16:00

Zračna Luka Rijeka

Hamec 1, 51513 Omišalj

Tel:

Mob: +385 (0) 99 4942 735

rijeka@ridecar.hr

Pon-Ned:08-22h

Zračna Luka Pula

Ližnjan, Valtursko polje 210

Tel: +385 (0)1 6295 319

Mob: +385 (0) 99 4942 735

pula@ridecar.hr

Pon-Ned:08-22h
(Meet & Greet)